DSC_1592

2019.01.13 – WOŚP

27. FINAŁ WOŚP był pełen wrażeń. Szkoła Podstawowa nr. 71 gościła nas z otwartymi ramionami. Na korytarzach rozbrzmiewała muzyka, szkoła budynek był wypełniony uczestnikami z konsumującymi ciasto i zupę. W niemal każdej sali odbywały się atrakcje - warsztaty, zajęcia plastyczne, oraz my - czyli planszówki! Przez nasze pomieszczenie przewinęło się około 40 osób.

targ wymiankowy 23092018 (23) — kopia

2018.09.23 Targ wymiankowy na ul. Św. Wawrzyńca w Poznaniu

Targ bezgotówkowy przedmiotów używanych. Przynieś niepotrzebne rzeczy, zostaw na stoisku i wybierz sobie inne! Jako dodatkowe atrakcje przewidujemy grę w szachy z sąsiadami, kawę i herbatę do własnego kubka, oraz darmowe woreczki na psie odchody. Dla młodszych uczestników przygotowaliśmy rycerskie gry zespołowe z bezpieczną bronią, a starsi będą mogli napisać publiczny list do sąsiada.

 

W dobie telefonów i internetu zapominamy o tych, którzy mieszkają najbliżej. Czy znasz swojego sąsiada? Czy łączą Cię z nim wspólnie przeżyte lata za ścianą, a może jedynie negatywne emocje wywołane głośnymi wieczorami? Przełam to! Poznaj swojego sąsiada przy kawie, herbacie i grze. Udział jest darmowy!

 

Projekt organizowany dzięki wsparciu Miasta Poznań w ramach zadania Centrum Inicjatyw Lokalnych - Regrantingowe.

Mysikrólik

2016.09.11 – „No weź i coś daj” – koncert

Fundacja była współorganizatorem i mecenasem koncertu pt "No weź i coś daj" w szczytnym celu odbyło się granie, śpiewanie oraz licytowanie, dla Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Mysikrólik” w Bielsku Białej. Koncert odbył się 11 września 2016 o godzinie 19:30, w Poznaniu w Klubie Dylemat, przy ul. Mickiewicza. To kolejny wspólnie spędzony czas przy muzyce i możliwości okazania pomocy potrzebującym. Wystąpili artyści o wielkim sercu i wielkim talencie, a wśród nich : Agata Królikowska oraz Jakub Królikowski, Marzena Kurpisz, Dominika Narożna , Filip Popów, Darek Rennert, Łukasz Wolff, Jacek Winkel, oraz Julia Zarycka

Ilość uczestników

0