2019.10.18 – „Spotkanie z żywą historią – Panem Eugeniuszem Śliwińskim” w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego przy ul. Warzywnej 19 w Poznaniu.

18 października 2019 Fundacja ”POMOST” w ramach cyklu „Spotkania z żywą historią – Panem Eugeniuszem Śliwińskim” byłym więźniem obozu koncentracyjnego Mauthausen – Gusen, wraz z Panem Eugeniuszem i jego córką Marią Śliwińską, odwiedziła Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
im .J.J. Śniadeckich przy ul. Warzywnej 19 w Poznaniu.
I tutaj młodzież bardzo pozytywnie, choć z wielkim zaskoczeniem zareagowała na relacje Pana Eugeniusza. Takie właśnie pozytywne reakcje ze strony młodych ludzi inspirują nas do organizacji następnych spotkań z Panem Eugeniuszem Śliwińskim.

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania
#poznanwspiera